Badex Satur dezinfekčný, bieliaci a čistiaci prípravok 5l

Kód: 036
Akcia
Značka: ALTER
€5,57 –52 %
Dizajn bez názvu (28)
€5,57 –52 % €2,68 €2,23 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
4.10.2022

Dezinfekcia podláh, kuchynského a hygienického náčinia, sanitárnej keramiky, WC, drezov, hračiek,vody s obsahom aktívneho chlóru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Použite roztok z 1 l prípravku a 9 l vody. Silné znečistenie najprv mechanicky odstráňte. Hračky, predmety a plochy, ktoré prichádza do styku s potravinami, opláchnite po 30 min. pitnou vodou.

Spoľahlivo likviduje baktérie, riasy, huby a vírusy. Odstraňuje pachy. Odstraňuje mastnotu, špinu a škvrny. Likvidácia rias v bazéne 25 ml/m3 v týždenných intervaloch. Likvidácia plesní 1 L na 10 L vody, 15 min nechať pôsobiť.

Dezinfekcia voliér pre psov, mačky 0,1 na 10 L, 60min nechať pôsobiť. Dezinfekcia pitnej vody v studniach: Dávkujte 20 ml prípravku na 1 m³ pitnej vody. Dávku najskôr rozmiešajte v 10 l vody a potom pokropte vodnú hladinu studne.

Po 30 min. je voda dezinfikovaná a súčasne dochádza k rozloženiu účinnej látky. Dezinfekcia vody v bazénoch: Prípravok sa používa celosezónne pre prevádzku bazénov.

Iniciačná dávka: Pre prvé zachlórovanie bazéna dávkujte 150 ml prípravku na 3 m³ vody. Dávku najprv rozmiešajte v 10 l vody a potom vylejte po častiach do bazéna.

Udržiavacia dávka: Pre bežnú dezinfekciu a udržanie správnej koncentrácie voľného chlóru v bazéne dávkujte 80 ml prípravku na 3 m³ vody.

Šoková dávka: Pri výskyte rias, dlhodobom horúcom počasí alebo zvýšenom prevádzky dávkujte jednorázovo 250 ml prípravku na 3 m³ vody.

Predpieranie a bielenie v automatických práčkach: Do bubna práčky nalejte roztok 1 l vody a 100 ml prípravku. Do práčok so zásobníkom na bieliaci prostriedok nalejte dávku priamo do zásobníka.

Vložte bielizeň do práčky, nadávkujte prací prostriedok a spustite program. Ručné namáčanie a bielenie bielizne: Na 40 l vody dávkujte 500 ml prípravku.

Bielizeň namočte na 1-2 hodiny a po dôkladnom vyplákaní doperie ručne alebo v automatickej práčke. Pozor nepoužívajte na vlnu, hodváb, polyamidové vlákna.

Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Pozor Nebezpečné látky: chlórnan sodný Znášanlivosť: Pozor! Nepoužívajte spoločne s inými výrobkami. Môže uvoľňovať nebezpečné plyny (chlór).

Upozornenia:

Môže byť korozívna pre kovy.

Dráždi kožu.Spôsobuje vážne podráždenie očí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky a zasiahnuté časti tela.

Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Veľmi toxický pre vodné organizmy. Zabráňte uvoľneniu do životného prostredia. Noste ochranné rukavice/ochranné okuliare/ochranu tváre.

PRI KONTAKTE S POKOŽKOU (alebo vlasmi): Vyzlečte všetky kontaminované časti odevu. Pokožku ihneď opláchnite vodou alebo sprchou.

PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.

Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM. Zneškodnite obsah/nádobu v súlade s miestnymi predpismi odovzdaním osobe oprávnenej na likvidáciu odpadu alebo na miesto určené obcou.

Skladovanie: Skladujte vo zvislej polohe! V suchu, oddelene od potravín. Kartu bezpečnostných údajov nájdete tu: KBU-SATUR_BADEX.pdf

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: