GO! WC GÉL LAVENDER 750ml

Kód: 717
Akcia
Značka: Go!
€1,65 €1,38 bez DPH
Skladom u partnera
Môžeme doručiť do:
30.7.2024

GO! WC GÉL LAVENDER  čistiaci prostriedok na WC s vôňou levandule, 750ml

Detailné informácie

Podrobný popis

GO! WC GÉL LAVENDER 750ml Čistiaci prostriedok na WC s unikátnou vôňou levandule, ktorý odstráni aj tie najodolnejšie nečistoty už po prvom nanesení. Unikátny hustý gél perfektne pokryje celú plochu toalety a tak zanechá Vašu toaletu dôkladne čistú. Ničí hrdzu a vodný kameň a vyčistí aj usadené nečistoty zo sanitárnej keramiky.

Použitie: Stlačte vyznačenej plochy na oboch stranách uzáveru a otvorte. Aplikujte neriedený pod okraj záchodovej misy tak, aby pokryl celú plochu toalety. Nechajte 10 minút pôsobiť opláchnite. Nepoužívajte na kov, smalt, nerez, mramor a poškodené povrchy.

Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku. 

Upozornenia Uchovávajte mimo dosahu detí.

PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie.

PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní.

Zloženie: menej ako 5%: Kyselina citrónová, aniónové povrchovo aktívne látky, neiónové povrchovo aktívne látky, parfum, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, 2-bromo-2-nitropropa- ne-1,3-diol.

Prázdnu fľašu nepoužívajte na iné účely. Fľašu pred vyhodením do odpadu bezpečne uzavrite. Skladujte pri teplote +5 až + 20°C.

Spotrebujte do 24 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale.

Kartu bezpečnostných údajov nájdete tu: KBU-GO!_WC_GEL_Lavender.pdf

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: