SATUR ACTIVE 5l na hrdzu a vodný kameň

Kód: 1414
€4,90 €4,08 bez DPH
Skladom, na sklade 2
Môžeme doručiť do:
7.12.2021

Tekutý prípravok na odstraňovanie hrdzí a vodného kameňa v toalete. 5l balenie

Detailné informácie

Podrobný popis

Tekutý prípravok na odstraňovanie hrdzí a vodného kameňa v toalete. Vyčistí aj usadené nečistoty zo sanitárnej keramiky.

Použitie: Stlačte vyznačené plochy na oboch stranách vrchnáku a otvorte. Aplikujte neriedený pod okraj záchodovej misy tak, aby pokryl celú plochu toalety. Nechajte 10 minút pôsobiť a opláchnite. Nepoužívajte na kov, smalt, nerez, mramor a poškodené povrchy.

Zloženie: 5% alebo viac, ale menej ako 15%: kyselina chloro- vodíková, parfum POZOR - Môže byť korozívna pre kovy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte iba v pôvodnej nádobe. Nemiešajte s inými výrobkami (bieliace prípravky alebo iné čistiace prípravky na toalety). PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. PO POŽITÍ: Vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. Prázdnu fľašu nepoužívajte na iné účely. Fľašu pred odložením do odpadu bezpečne uzavrite. Skladujte pri teplote 15 až +20°C. Spotrebujte do 24 mesiacov od dátumu výroby.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: