SATUR ALKA na nerezovú oceľ s rozprašovačom 500ml

Kód: 713
€1,69 €1,41 bez DPH
Skladom, na sklade 2
Môžeme doručiť do:
9.12.2021

Alkalický umývací a čistiaci prostriedok na nerez, oceľ určený pre výrobne údenín, mäsa, lahôdok, pekárne, mliekarne, kuchyne a pod.

Detailné informácie

Podrobný popis

Alkalický umývací a čistiaci prostriedok na nerez, oceľ určený pre výrobne údenín, mäsa, lahôdok, pekárne, mliekarne, kuchyne a pod. Odstraňuje mastnotu a pripáleniny!

Použitie: Prípravok sa používa koncentrovaný. Nechá sa pôsobiť cca 30 minút, potom sa čistená plocha dôkladne opláchne vodou. Optimálna je aplikácia za tepla. Prípravok je vhodný najmä na odstraňovanie tukov a bielkovín. Používajte len pre nerez, oceľ, nie na lakované materiály, farebné kovy, hliník a iné ľahké kovy!

Upozornenie: Dráždi kožu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice a ochranné okuliare. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak sa objaví podráždenie pokožky, vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Ak podráždenie oči pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Zloženie: menej ako 5%: fosfáty, amfolytické povrchovo aktívne látky, neionové povrchovo aktívne látky. Nebezpečné zložky: Hydroxid sodný Spotrebujte do 24 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: