Tovar expedujeme do 24-48 hodín po prijatí objednávky. Vážení zákazníci! V rámci prevencie a zamedzenia šírenia korona-vírusu nie je možné vrátenie alebo výmena rúšok, respirátorov, okuliarov, štítov, rukavíc a iných hygienicky zabalených produktov. Za pochopenie ďakujeme.

Ochranné okuliare

Ochranné okuliare so zorníkom triedy 1FT podľa normy EN 166 sú navrhnuté tak, aby chránili zrak pred tekutinami, baktériami a nárazom rýchlo letiacich častíc s nízkou energiou pri extrémnych teplotách. Okuliare majú nastaviteľnú dĺžku stranníc.

balenie: 1ks

*nové varianty - modrý rám, žlté sklá
Variant
Skladom
Kód: 117/CIE
Značka: KORAKO plus
€2,90 €2,42 bez DPH
Kategória: Ochrana zraku

Ochranné okuliare
- materiál: polykarbonátový panoramatický zorník, po stranách predĺžený pre ochranu proti nárazu, s ohybnými koncami bočníc, nastaviteľná dĺžka straníc, vhodné na použitie aj cez dioptrické okuliare, použitie: k mechanickej práci - brúsenie, rezanie, vŕtanie, atď. Ochranné okuliare so zorníkom triedy 1FT podľa normy EN 166 sú navrhnuté tak, aby chránili zrak pred tekutinami, baktériami a nárazom rýchlo letiacich častíc s nízkou energiou pri extrémnych teplotách. Okuliare majú nastaviteľnú dĺžku stranníc.

balenie: 1ks